Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Gent Cakaj shfaqet në përqafimin e këngëtares kosovare (Foto)

Gent Cakaj shfaqet në përqafimin e këngëtares kosovare (Foto)

Showbiz November 12, 2019 - 09:55
Lexo Detajet

Gjatë mbrëmjes së djeshme në Tiranë është mbajtur një event ku ka bërë bashkë politikanë e artistë.

Në të ka marrë pjesë edhe Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Gent Cakaj, i cili është shfaqur në shoqërinë e këngëtarëve nga Kosova, shkruan “Zëri.info”

Cakaj është parë i shoqëruar në përqafimin e këngëtares Fifi dhe Yll Limani./ZËRI/

Image