Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Arta Nitaj tregon muskujt e shpinës i vë ‘flakën’ Instagramit

Arta Nitaj tregon muskujt e shpinës i vë ‘flakën’ Instagramit

Showbiz November 11, 2019 - 19:39
FOTO

Aktorja shumë e pëlqyer, Arta Nitaj ka publikuar imazhe duke treguar trupin e palestruar.

Me disa fotografi në rrjetin e saj social Instagram, ka mahnitur, shkruan GazetaBlic.Në moshën 16 vjeçare, ka filluar të ushtrojë dhe asnjëherë pothuajse nuk i ndahet ushtrimeve fizike, këtë e tregojnë edhe linjat e trupit.

Arta në Insastoryn e saj, ka postuar fotografinë ku ka treguar se si i ka pas muskujt e shpinës para dy viteve.

Image

Ndryshe, ajo së fundi ishte në Dubai ku festoi ditëlindjen, nga atje ndante imazhe joshëse.