Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Biondina e famshme çmend të gjithë me videon e fundit – (Video)

Biondina e famshme çmend të gjithë me videon e fundit – (Video)

Showbiz November 11, 2019 - 12:24

Bukuroshja magjepsëse Lindsey Pelas, ka publikuar një video me të cilën ajo ndjekësit e saj në rrjetet sociale i ka lënë pa frymë, transmeton Zeri.info.

Image

Kjo bukuroshe e cila e pëlqen të provokoj me pamjen e saj, sidomos me gjinjtë e saj të bujshëm, në rrjetin social ka mbi nëntë milionë ndjekës. Dhe popullariteti i saj është vazhdimisht në rritje, ndërsa fansat, sidomos meshkujt, çdo ditë i gëzon me kolazh të fotografive provokuese.

E tillë ishte edhe me videon e saj të fundit, ku ajo paraqitet e veshur me një bikini provokues ngjyrë rozë, duke përdredhur trupin e saj superseksi. Dhe kjo video për një kohë të shkurtër është shikuar mbi 2 milionë herë, ndërsa komentet e shumta e lavdëronin bukuroshen. Përndryshe Pelas ka lindur në Luziana, ndërsa tashmë disa vite me sukses është duke ndërtuar karrierën e modeles në Los Anxhelos./ZERI