Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Publikohet foto, ja kush është i dashuri misterioz i Oriola Marashit

Publikohet foto, ja kush është i dashuri misterioz i Oriola Marashit

Showbiz November 11, 2019 - 09:40
Detajet

Prej disa ditësh Oriola Marashi ndodhet në Dubai nga ku po poston vazhdimisht foto e video që kanë tërhequr shumë vëmendjen.

Ky udhëtim i modeles ka ngritur edhe shumë aludime se kush e shoqëron atë.

Image

Kështu Oriola ka postuar sot në Instastory një foto ku shfaqet duke pozuar me një burrë të panjohur dhe shkruan me humor: “Me të dashurin tim misterioz”.

Në fakt modelja ndodhet në Dubai në shoqërinë e motrës dhe mikeshave.

Image