Infektuar: 15574
Shëruar: 13492
Vdekur: 625
Një nuse me fat si Learta, shikoni sa shumë kujdesen kunatat për të

Një nuse me fat si Learta, shikoni sa shumë kujdesen kunatat për të

Showbiz November 10, 2019 - 15:04
Detajet

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi, zë gjithmonë hapsirë në shkrimet e medieve rozë.

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj, Learta u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Learta është e përfolur edhe për raportin me kunatat e saj.

Së fundi, ato kanë publikuar një foto ku shihet se Njomza e ka bërë nuse Leartën, e Gresa nuk ka hezituar ta ndajë këtë imazh me ndjekësit.

Image