Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Rita Ora flet për rolin në projektin e ri filmik

Rita Ora flet për rolin në projektin e ri filmik

Showbiz November 08, 2019 - 16:46
detajet

Rita Ora është pjesë edhe e një filmi tjetër.

Rita Ora krahas angazhimeve të shumta në muzikë, ajo është aktive edhe në fushën e aktrimit, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja është e angazhuar në një projekt filmik, ku do të aktrojë krah artistëve të njohur.

Bëhet fjalë për ripërpunimin e “Oliver Twist”, për të cilin rol ajo shprehet e lumtur, teksa pozoi me aktorët e tjerë.

“Jam shumë e nderuar që jam pjesë e #Twist dhe e këtij kasti të mrekullueshëm. Është e pabesueshme të punosh me këta njerëz dhe gjithë ekipin çdo ditë, mezi pres të ju shoh më 2020!!”, ka shkruar ajo.