Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Pas ndarjes nga Arbenita Ismajli, Fero në krah me një femër tjetër

Pas ndarjes nga Arbenita Ismajli, Fero në krah me një femër tjetër

Showbiz November 08, 2019 - 13:37
Detajet

Lidhja e Feros dhe Arbenitës ka pasur shumë krisje kohët e fundit.

Fillimisht u mësua se çifti ka hequr njëri-tjetrin nga Instagrami, më pas Arbenita la Gjermaninë aty ku po bashkëjetonin dhe tani bukuroshja është kthyer në Londër.

Madje ditën e djeshme deklarata e saj dukej se i drejtohej pikërisht Feros. “Ajo është mbretëreshë me ose pa ty”, shkruante Arbenita.

Pas këtij postimi të modeles, Fero ka publikuar një video ku shfaqet në shoqërinë e një vajze.

Reperi ka preferuar të mos e tregojë fytyrën e vajzës që e shoqëron, por postimi i tij po komentohet si kundërpërgjigje ndaj Arbenitës.

Image

Image

Image