Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Don Phenom në festë pasi kënga e re prek shifrën jubilare të klikimeve

Don Phenom në festë pasi kënga e re prek shifrën jubilare të klikimeve

Showbiz November 08, 2019 - 13:33
detajet

Don Phenom para pak dite kishte publikuar këngën e tij të fundit.

Don Phenom mund të thuhet lirshëm se është një nga këngëtarët më aktiv muajt e fundit s ai përket projekteve të punuara, para disa ditëve ai solli me klip këngën ‘Shkune’, shkruan lajmi.net.

Dhe si shumica e këngëve të tij edhe kjo e fundit u prit mirë nga publiku shqiptar, brenda një jave kënga arriti t’i arkëtoj mbi një milion klikime në kanalin zyrtar në Youtube.

Tani përmes një video të publikuar në Instagram ai falënderoi publikun për mbështetje dhe u tregoi atyre pak nga talent i pa zbuluar “Kërcim i një milionëshit”.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1 Milly dance I don't do payed promotions ë #Shkune

A post shared by Don Phenom (@donphenomofficialpage) on