Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Lady Gaga anulon koncertet, kjo është arsyeja

Lady Gaga anulon koncertet, kjo është arsyeja

Showbiz November 08, 2019 - 12:07
detajet

Lady Gaga ka anuluar të gjitha koncertet e parapara.

Lady Gaga kishte paraparë që në ditët në vijim të maj një seri koncertesh në Las Vegas, port të gjitha organizimet i ka anuluar për shkak të një sëmundjeje, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja përmes një postimi njoftoi se po vuan nga një infeksion i sinusit dhe bronkitit.

“Unë jam aq e dërrmuar dhe nuk mund të performoj sonte për aq shumë njerëz që udhëtuan për të ardhur të më shohin,” shkroi ajo mbi një foto të vetes ku shihej duke marrë një infuzion. “Unë kam një infeksion të sinusit dhe bronkitit dhe ndjehem shumë e sëmurë dhe e trishtuar që nuk do të jem aty me juve sot” ishte shkrimi i këngëtares.

Image