Infektuar: 4307
Shëruar: 2095
Vdekur: 94
Morena Taraku shtrihet në spital

Morena Taraku shtrihet në spital

Showbiz October 21, 2019 - 10:52
detajet

Morena Taraku nuk është mirë me shëndet.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram ku edhe shihet e shtrirë në spital duke marrë intervenimin e nevojshëm.

Morena nuk ka treguar se për çfarë bëhet fjalë.

Image