Infektuar: 3178
Shëruar: 1824
Vdekur: 64
Gresa Behluli punon edhe natën, ja në çfarë gjendje ka përfunduar

Gresa Behluli punon edhe natën, ja në çfarë gjendje ka përfunduar

Showbiz October 20, 2019 - 23:42
Lexoni detajet

Gresa Behluli punon edhe natën.

Gresa Behluli është e bija e këngëtares Shkurte Fejza, e cila që në moshë fare të re ka nisur të merret me muzikë.

Ndonëse nuk i është ndarë asnjëherë këngës, pasi ka qenë mjaftë prezente me projekte të ndryshme, Gresa edhe është shkolluar.

Gresa ka studiuar oër juriste, për çka edhe ka magjistruar. Për disa vite, ajo ka punuar në kabinetin e ish Kryeministrit Mustafa, shkruan “Kosovarja”.

Gresa teksa punon në zyrën e saj, duket bukur dhe hot.

Shikojeni edhe ju.

Image