Infektuar: 3178
Shëruar: 1824
Vdekur: 64
Pas ndarjes nga Mozzik, kush është mashkulli që po e mbështetë Loredanën?

Pas ndarjes nga Mozzik, kush është mashkulli që po e mbështetë Loredanën?

Showbiz October 20, 2019 - 22:37
Lexoni detajet

Marrëdhënia e Loredanes me reperin Mozzik bëri bujë të madhe.

Reperja nga Zvicra, Loredana Zefi, që po tenton me çdo kusht të bëjë emër në tregun muzikor gjerman, prej kohësh është shumë prezente në mediat vendore, por edhe ato të Zvicres e Gjermanisë.

Filimisht nisi të flitej për repon e saj, e më pas për skandalin në të cilin u përfshi. U diskutua për shkak të një skene mashtrimi që i bëri një çifti zvicëran.

Mjaftë bujë bëri edhe marrëdhënia e Loredanes me reperin Mozzik dhr ardhja në jetë e vajzes së tyre, Hana.

Marrëdhënia e dyshes në fjalë ka përdundur dhe pas ndarjes nga Mozzik, Loredana po mbështetet tek vëllai, Iliri, shkruan “Kosovarja”.

Image

Image