Infektuar: 3178
Shëruar: 1824
Vdekur: 64
'Kom gabu plot herë' – Besim Dina tregon a është 'pishman' që nuk është martuar

'Kom gabu plot herë' – Besim Dina tregon a është 'pishman' që nuk është martuar

Showbiz October 19, 2019 - 21:59
Detajet

Moderatori dhe komediani i njohur shqiptar, Besim Dina, ka qenë pjesë e një interviste të shkurtër televizive.

Ai nga Prive është pyetur se a I ka rënë pishman që nuk është martuar deri më tash.

E përgjigja e tij, ishte epike

“Kom gabu plot herë, kështuqë s’kam pse me u pendu sepse s’kam ba gabim”, ka thënë ai.