Infektuar: 4307
Shëruar: 2095
Vdekur: 94
Cardi B dhe Offset 'të çmendur' në Karaibe

Cardi B dhe Offset 'të çmendur' në Karaibe

Showbiz October 17, 2019 - 19:23
Detajet

Cardi B dhe Offset “të çmendur” në Karaibe (FOTO)

Cardi B dhe Offset janë ndoshta çifti më “i çmendur” i reperëve që mund të keni parë ndonjëherë.

Dyshja, tepër e dashuruar, duket se e ka shijuar në maksimum udhëtimin e fundit për në “Turks & Caicos” në Karaibe.

Këtë e vërtetojnë dhe fotot e nxehta që ka publikuar Cardi B në Instagram, mbi një motor uji me bashkëshortin.Image