Infektuar: 3356
Shëruar: 1874
Vdekur: 66
Kur nuk i njihte askush, ja si dukeshin në fëmijëri Kurti, Osmani, Veseli e Haradinaj

Kur nuk i njihte askush, ja si dukeshin në fëmijëri Kurti, Osmani, Veseli e Haradinaj

Showbiz October 20, 2019 - 11:00
Detajet

Janë emrat më të përmendur kohëve të fundit sa i përket politikës në Kosovë.

Albin Kurti, Vjosa Osmani, Kadri Veseli e Ramush Haradinaj, ishin në garë për ta udhëhequr qeverinë e Kosovës, në zgjedhjet e 6 tetorit.

Ndonëse sot i njohim të gjithë, në disa fotografi të rralla nga fëmijëria dhe adoleshenca e tyre, ata dukeshin krejt ndryshe, e ndonëse asnjëri prej tyre nuk e kishte menduar se një ditë do të bëhet politikan kaq i njohur, shkruan “Zëri.info”

Se si janë dukur para disa viteve katër politikanët më të përfolur të momentit, mund të shihni në fotografitë më poshtë./Zëri.Info/

Image
Albin Kurti
Image
Ramush Haradinaj
Image
Kadri Veseli
Image
Vjosa Osmani