Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Lorenas po i shpërthen gjoksi

Lorenas po i shpërthen gjoksi

Showbiz October 10, 2019 - 21:01
Lexoni detajet

Modelja shqiptare në Amerikë ka vazhduar me fotografi tepër seksi në rrjetet sociale

Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shihet vetëm në sutjena e ku paraqet gjoksin e saj seksi .

Image

Lorena për momentin është njëra prej modeleve më të kërkuara në SHBA dhe ajo është vazhdimisht e angazhuar nëpër sfilata dhe fotosesione të ndryshme.

Image

Por, foto e fundit është tepër e nxehtë derisa gjoksi vetëm sa nuk i shpërthen dhe mezi ia mbajnë sutjenat. 

Image

Image