Arilena sjell paraqitje provokuese

Arilena sjell paraqitje provokuese

Showbiz October 09, 2019 - 13:14
detajet

Arilena Ara publikoi një foto provokuese në orët e vona.

Arilena Ara ka ndarë me ndjekësit një imazh joshës, në të cilën erdhi ashtu siç nuk jemi mësuar ta shohim.

Këngëtarja publikoi një fotografi, në të cilën u shfaq provokuese e veshur me robdishan dhe shtrirë në shtrat.

Edhe kësaj radhe, ajo nuk kishte vendosur as një pikë grim në fytyrë, ndërsa kishte vënë në pah këmbët joshëse.

Kujtojmë se fama e Arilenës kaloi kufijtë kur publikoi këngën “Nëntori”, jo vetëm në gjuhën shqipe.

Image