Luana s’e pranon publikisht lidhjen me Krenarin, shikojeni çfarë bën Geti

Luana s’e pranon publikisht lidhjen me Krenarin, shikojeni çfarë bën Geti

Showbiz October 08, 2019 - 18:24
detajet

Getoar Selimi ditën e sotme e kaloi me Krenar Çoçajn.

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj tash e një kohë përfliten për një lidhje dashurie, por asnjëherë nuk kanë folur publikisht rreth kësaj çështjeje.

Por, është Getoar Selimi, bashkëshorti i motrës së Luanës, Marinës, ai i cili shumë herë shfaqet në publik me Krenarin, duke treguar shoqërinë e mirë që kanë mes vete.

Në foton e fundit, që dyshja e realizuan në veturë, Geti ka shkruar “Jashte shtetit ë”. 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jashte shtetit ë

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on