Morena Taraku i çmend të gjithë: Pozon nudo para fotografit kosovar

Morena Taraku i çmend të gjithë: Pozon nudo para fotografit kosovar

Showbiz October 08, 2019 - 11:22
Lajmet e fundit nga showbizi

Këngëtarja Morena Taraku e cila po përflitet vazhdimisht për operacione plastike, së fundmi ka pozuar nudo

Morena Taraku ka pozuar nudo dhe këtë fotografi e ka shkrepur fotografi Norik Uka.

Ajo ka ndryshuar në mënyrë drastike nga operacionet plastike dhe dita ditës po i ngjan më shumë Angelina Jolie. Ndryshe ajo ka paralajmëruar edhe një këngë të re, por që kjo ende nuk doli.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@norikuka @sellmakasumoviq ë

A post shared by K I N G M T ë (@morenataraku) on