Modelja britanike gjysmë e zhveshur ndan foto nga shtrati

Modelja britanike gjysmë e zhveshur ndan foto nga shtrati

Showbiz October 08, 2019 - 10:19
Lajmet e fundit nga showbizi

Demi Rose ka publikuar foto ‘lakuriq’.

Demi Rose është nga modelet më të ndjekura në Instagram me më shumë se 10 milionë ndjekës, shkruan lajmi.net.

Modelja britanike arriti të marrë famën më të madhe me imazhet provokuese ku vazhdimisht ekspozon linjat trupore, dhe një të tillë ndau edhe tani.

Demi në orët e vona të natës shpërndau një foto nga dhoma e gjumit, ku shihet gjysmë e zhveshur në shtrat teksa me duar mbulon gjoksin. 

Image