Infektuar: 1083
Shëruar: 843
Vdekur: 30
Orinda dhe Turi e nisin ditën me foto nga shtrati

Orinda dhe Turi e nisin ditën me foto nga shtrati

Showbiz September 21, 2019 - 09:55
Lajmet e fundit nga showbizi

Orinda publikoi foto nga shtrati bashkë me bashkëshortin.

Orinda Huta dhe Turjan Hyska janë një ndër çiftet më simpatike të shoubizit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo ditën e sotme e nisi me një fotografi intime, të cilën e ndau nga shtrati me bashkëshortin e saj Turin.

“Prandaj me pelqen edhe dimri. Përqafimet tona të mëngjesit”, ka shkruar ajo sipër këtij imazhi.

Për ndryshe, Orinda prej kohësh nuk është aktive në muzikë, por ka paralajmëruar rikthimin.