Nuk e keni parë moti, kështu pozon sipër makinës Teuta Selimi!

Nuk e keni parë moti, kështu pozon sipër makinës Teuta Selimi!

Showbiz September 21, 2019 - 08:44
Lajmet e fundit nga showbizi

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Teuta Selimi, ka kohë që nuk ka sjellur asnjë projekt muzikor, e me këtë fakt ajo po i mungon shumë skenës muzikore, shkruan "Zëri.info".

Mirëpo këngëtarja ani pse këngë nuk sjell, ajo gjithherë është pranë simpatizantëve të saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi ku shihet e veshur shumë elegante pranë një makine luksoze.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Timeless #mgaclassic ë

A post shared by Teuta Selimi (@teutaselimi__) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Modus woman

A post shared by Teuta Selimi (@teutaselimi__) on