Infektuar: 4307
Shëruar: 2095
Vdekur: 94
Nesër bëhet nuse, shikoni çka po bën sot Afrona

Nesër bëhet nuse, shikoni çka po bën sot Afrona

Showbiz September 20, 2019 - 19:18

Afrona Dika është e fejuara e këngëtarit të mirënjohur, Bleros. Ata të dy nesër do t’i japin fund beqarisë.

Çifti tani janë në përgatitje të detajeve të fundit para dasmës.

Gjatë kësaj kohe ata janë shumë aktivë në rrjete sociale.

Sot, Afrona ka publikuar një foto me të cilën tregon se kanë shkuar në vendin ku do të bëjnë dasmën dhe duket se kanë bërë gjithçka gati.

Image