Infektuar: 1057
Shëruar: 841
Vdekur: 30
Tayna prapë me foto të nxehta, e fundit është tepër seksi

Tayna prapë me foto të nxehta, e fundit është tepër seksi

Showbiz September 18, 2019 - 23:43
Lexon detajet

Reperka e njohur Tayna ka treguar edhe njëherë asetet e saj 

Ajo po kalon pushimet në Los Angeles, konkretisht në Kaliforni derisa këto ditë është parë në shoqëri të fotomodeles, Vildane Zeneli.

E për të gjitha, Tayna ka vazhduar të tregoj asetet e saj seksi.

Në foton e fundit ajo është paraqitur me bikine të masës shumë të vogël ku poshtë saj ka shkruar “e papenguar dhe e lumtur”.

Ndryshe, Tayna thuhet se është për pushime atje, por nuk i dihet, ndoshta ajo do të tenton që të bëhet pjesë e ndonjë labeli ose shtëpie muzikore atje.

Image

Image

Image