Infektuar: 15574
Shëruar: 13492
Vdekur: 625
Ditë zie për Dafina Zeqirin, humb një person të afërt

Ditë zie për Dafina Zeqirin, humb një person të afërt

Showbiz September 17, 2019 - 15:57
Detajet

Ditën e sotme ka ndërruar jetë nëna e menxhaerit të Dafina Zeqirit, e që njëherit është dhe familjare e këngëtares, shkruan GazetaBlic.

Këtë e ka bërë të ditur vet Dafina përmes një postimi të bërë ndërsa u ka shprehur ngushëllime familjarëve.

“Zoti ua lehtësoftë dhimbjen familjes së ngushtë dhe të gjithë dashamirëve edhe neve”, ka shkruar Dafina Zeqiri.

Ndërsa, Zeqiri ka shkruar fjalët më të mira për të.

“Një grua e mrekullueshme na la neve sot. Ti do të mungosh gjithmonë dhe do të kujtohesh për atë se sa njerëzore ke qenë teze”, ka shkruar Zeqiri.

Image