Infektuar: 1032
Shëruar: 789
Vdekur: 29
Si asnjëherë tjetër, Tuna Sejdi vjen me poza nga vaska

Si asnjëherë tjetër, Tuna Sejdi vjen me poza nga vaska

Showbiz September 17, 2019 - 13:14
Detajet

Tuna Sejdi është kthyer nga pushimet super luksoze në Mauritus, shkruan GazetaBlic.

Tashmë ajo po i dedikohet tërësisht familjes së saj, saktësisht djalit të saj, duke qenë se Patrisi ndodhet në Amerikë.

Në Instagram, Tuna Sejdi ka publikuar një fotografi së bashku me djalin e saj, ndërsa po relaksohen në vaskë.

“Nuk ka pasur kurrë, dhe nuk do të ketë, asgjë më speciale se sa dashuria mes nënës dhe djalit”, ka shkruar Tuna.

Image