Infektuar: 1057
Shëruar: 841
Vdekur: 30
Pas Dua Lipës, edhe ish-i i saj, Isaac Carew me të dashur të re!

Pas Dua Lipës, edhe ish-i i saj, Isaac Carew me të dashur të re!

Showbiz September 17, 2019 - 12:43
Detajet

Menjëherë pas ndarjes nga modeli Isaac Carew, Dua Lipa u pa në krahët e Anwar Hadid, vëllait të motrave Bella dhe Gigi, shkruan GazetaBlic.

Por, ndonëse Dua menjëherë krijoi lidhje të re dashurie, nuk ka vonuar shumë të njëjtën gjë e ka bërë edhe Isaac.

Kohëve të fundit Isaac e ka bërë vet publike, ndërsa ka publikuar herë pas here fotografi me aktoren dhe modelen Florence Kosky.

Krahas kësaj, as dashuria e shprehur ndaj njëri-tjetrit nuk ka munguar në rrjete sociale. Mirëpo, ashtu si për Dua Lipën, edhe për Isaac ka pasur komente të shumta që nuk po përshtaten fare me të dashurën e re, dhe se të gjithë e duan bashkë me Dua Lipën.

Ndryshe, arsyeja e ndarjes së Isaac Carew dhe Dua Lipës u tha se ishte angazhimi i madh i këngëtares në muzikë në Amerikë, dhe nuk kishte kohë t’i dedikohej të dashurit.

Image