Infektuar: 1057
Shëruar: 841
Vdekur: 30
‘Paloma’ heq dorrë nga burrat, zbulon lidhjen e dashurisë me një grua

‘Paloma’ heq dorrë nga burrat, zbulon lidhjen e dashurisë me një grua

Showbiz September 17, 2019 - 11:24
Detajet

Aktorja e njohur Silvia Navaro, ka lënë në shok ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Përmes një postimi në Instagram ajo ka treguar se është në një lidhje dashurie me një grua, të identifikuar si Kar Fenton. Krah fotove ajo ka prezantuar partneren e saj dhe ka theksuar se duhen.

Aktorja është bërë e njohur për shumë role të saj protagoniste ku ndër më të njohurat kanë qenë ‘Mi corason es tuyo’ dhe ‘Cuando seas mia’.

Kjo shpallje ka ngjallur reagiume nga më të ndryshmet. Aktorja 41 vjeç are ka një djalë  nga lidhja e saj m e Gerardo Casanova.  Lidhja e tyre filloi në vitin 2012. Ndërkohë ajo kishte një romancë me Fernando Alonson nga viti 2007 deri në 2010.

Image

Image