Infektuar: 1057
Shëruar: 841
Vdekur: 30
Bebe Rexha zbulon linjat 'shpërthyese'

Bebe Rexha zbulon linjat 'shpërthyese'

Showbiz September 14, 2019 - 19:13
Detajet

Ajo sapo ka mbushur 30 vjet dhe në të njëjtën ditë lansoj projektin e ri muzikor “Not 20 Anymore”.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Bebe Rexha e cila nuk e lë anash as postimin e fotografive të ndryshme në ‘Instagran’ kun numëron më shumë se 9 milionë ‘followers’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What a day ë

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on