Elena Ora vazhdon pushimet në Turqi, duket seksi në pozën me bikini

Elena Ora vazhdon pushimet në Turqi, duket seksi në pozën me bikini

Showbiz September 12, 2019 - 12:15
Detajet

Elena Ora tani e ka zgjedhur Turqinë për t’i vazhduar pushimet.

Motra e këngëtares Rita Ora, Elena, këtë verë ka zgjedhur që pushimet t’i kaloj në disa vende të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Destinacioni i radhës për të ka qenë Turqia dhe nga atje sigurisht se nuk kanë pasur se si të mungojnë fotot.

Në një prej tyre Elena duket seksi në bikini e shtrirë derisa po merr rreze dielli.

“Turqia”, ka shkruar ajo pranë postimit në të cilin shfaqet po ashtu me shumë stil.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Turkey ë ë

A post shared by Elena Ora (@elenaora) on