Anxhelina pozon me këmbë të hapura dhe fustan super të shkurtër

Anxhelina pozon me këmbë të hapura dhe fustan super të shkurtër

Showbiz September 11, 2019 - 20:59
Detajet

Anxhelina Hadërgjonaj duket joshëse në fotot e reja.

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka dëshmuar se i ka në qejf fotografitë, shkruan lajmi.net.

Kjo vihet re pasi shpesh realizon nga ato profesionale dhe duket si një modele e vërtetë derisa merr poza para aparatit.

Para disa minutash ajo i ka publikuar disa imazhe të reja në të cilat shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër i cili ia vë në pah linjat trupore.

Anxhelina nuk është se ka publikuar së fundmi ndonjë këngë të re por publiku e përcjell në rrjete sociale dhe e përkrah vazhdimisht.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’m from Deçan ë So I’m cocky *Nicki voice

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on