A mund ta njihni vajzën në foto, ajo tani është aktore e njohur kosovare

A mund ta njihni vajzën në foto, ajo tani është aktore e njohur kosovare

Showbiz September 11, 2019 - 17:52
Detajet

Fiona Gllavica është emri i aktores që u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo arriti të jetë tejet e pëlqyer në publik dhe suksesi i saj po shtohet dita-ditës.

Ishtë roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ai që e bëri tejet të përfolur.

Ajo është shumë aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet ajo kur ishte fëmijë.

Image