Fjolla Morina 'dridh' rrjetin, i vë në plan të parë të pasmet super seksi

Fjolla Morina 'dridh' rrjetin, i vë në plan të parë të pasmet super seksi

Showbiz September 11, 2019 - 16:24
Detajet

Është një nga personazhet më të komentuara në shtypin rozë dhe jo më kot. 

Bëhet fjalë për Fjolla Morina, e cila tërheq thuajse gjithnjë vëmendje me postimet që bën në rrjetet më të frekuentuara sociale.

Artistja shqiptare në llogarinë personale, Instagram, është mjaft e ndjekur dhe numëron mbi 400 mijë njerëz, për të cilët nuk ngurron që herë pas here të sjellë edhe imazhe provokuese.

Një të tillë e ka publikuar së fundmi, teksa ka vënë në plan të parë të pasmet e saj atraktive, duke treguar se nuk përdor ‘photoshop’.

“Pa filtera, pa ‘photoshop'”, është mbishkrimi që ia ka vënë këtij imazhi.

Zeshkania po ashtu është duke punuar në projektin e ri, ku deri më tani ka publikuar pamje të ndryshme nga xhirimet e videoklipit, por nuk ka zbuluar akoma një datë të saktë të lansimit të kësaj kënge.

Image

Ndryshe, kënga e fundit që ka sjell për publikun mban titullin “Naçe Naçe” në bashkëpunim me Beraton, dhe në platformën YouTube ka kaluar shifrën e gjysmë milion klikimeve.