U nda nga Roberti, këto janë pozat më joshëse të Norës pas ndarjes!

U nda nga Roberti, këto janë pozat më joshëse të Norës pas ndarjes!

Showbiz September 11, 2019 - 15:40
Lajmet e fundit nga showbizi

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ka pak ditë prejse është konfirmuar ndarja e saj me Robert Berishën, ndërsa tani ajo po vazhdon jetën e saj e lumtur pranë nënës dhe vajzës së saj Renee, shkruan "Zëri.info".

Pas konfirmimit se janë ndarë çifti më i përfolur në estradën tonë po relaksohen secili në pushime në mënyrën e vetë.

Roberti është kapur me një tjetër femër, ndërsa Nora është parë në pushime me nënën dhe vajzën.

Kjo e fundit ka publikuar edhe disa fotografi nga pushimet e saj ku duket e përsosur.

Trupi i saj në bikine duket aq seksi, sa mund ta dëshmojnë vetëm këto pamje që do të shihni më poshtë:

Image

Image

Image