Në emocionet e ndeshjes Kosovë-Angli, Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Në emocionet e ndeshjes Kosovë-Angli, Capital T jep lajmin e mirë për fansat

Showbiz September 11, 2019 - 14:36
Detajet

Capital T ka dhënë lajmin e mirë për fansat.

Capital T ishte njëri ndër artistët tanë që ishte i pranish mbrëmë në Southampton për ta përcjellë ndeshjen Kosovë-Angli, shkruan lajmi.net.

Ai mbeti i fascinuar nga loja e futbollistëve të përfaqësueses së Kosovës dhe ka një befasi për fansat.

Meqë së shpejti do të mbajë koncert në Tiranë, ai ka zbritur për 24 orë çmimin e biletave në Zonën A dhe B.

Për ndryshe, Capital T ka përfunduar një sezon të suksesshme si me këngë ashtu edhe me koncerte.

Image