Demi Rose ndan pamje duke i bërë tretman të pasmeve

Demi Rose ndan pamje duke i bërë tretman të pasmeve

Showbiz shtator 11, 2019 - 10:27
Detajet

Demi Rose e ka tepruar me postimin e fundit.

Kur përmendim emrin e Demi Rose menjëherë mendja na shkon tek gjoksi dhe të pasmet e modeles të cilat i ekspozon vazhdimisht në rrjete sociale.

Modelja britanike ka thyer limitet me postimin e fundit, ajo është shfaqur me një mashkull duke i bërë tretmanë të pasmeve të saj ‘bombastike’ dhe nuk ka nguruar fare të ndaj këtë me ndjekësit.

Përndryshe, Demi ka mbi 10 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram dhe pranon shumë pëlqime dhe komente në postimet që publikon. 

Image