U tha se kanë krizë në lidhje, Getoar Selimi përgjigjet në këtë mënyrë

U tha se kanë krizë në lidhje, Getoar Selimi përgjigjet në këtë mënyrë

Showbiz August 23, 2019 - 21:12
Lexoni detajet

Getoar Selimi ka reaguar pas thashetheme për krizë në lidhje.

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë çift shumë i komentuar në shtypin rozë

Dyshja së fundi ishin pre e thashethemeve se kanë krizë në lidhje, por fotografia e Getoarit demanton të gjithë.

Reperi dhe moderatorja u shfaqën të lumtur pranë njëri-tjetrit në fotografinë e fundit, duke treguar se lidhja e tyre po shkon për mrekulli.

Image