Adrola Dushi në një lidhje dashurie me modelin milioner

Adrola Dushi në një lidhje dashurie me modelin milioner

Showbiz August 21, 2019 - 08:27
Lexoni detajet

Para pak kohësh u përfol për një lidhje dashurie mes modelit milioner Pavllo Zengo dhe modeles shqiptare Adrola Dushi.

Bukuroshja shqiptare u ka dhënë fund dyshimeve duke postuar një foto në Instagram krahas modelit bukurosh ku shkruan: “Pavllo im”, e shoqëruar me një emoji zemër.

Madje në një nga Instastoryt, modeli i shkruan: “Më e bukura në botë”

Fansat e kanë uruar çiftin më të ri të shoëbizit, të cilët duken shumë të lumtur.

 
 
 
 
 
Image 
Image
 
 
 
 
 
 
 
 

My Pavllo ë ... friends till the end

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on