Rita përfundon turneun në Azi: Kalova kohën më të mirë

Rita përfundon turneun në Azi: Kalova kohën më të mirë

Showbiz August 19, 2019 - 08:32
Lexoni detajet

Rita Ora ka përfunduar turneun e koncerteve në Azi.

Rita Ora këto ditë ka mbajtur disa koncerte radhazi në Azi, ku performoi para fansave të saj në atë vend.

Përmes një fotografie, këngëtarja tregoi se tashmë ka përfunduar koncertet në Azi dhe kaloi për mrekulli.

“Mirupafshim Azi, kalova kohën më të mirë”, ka shkruar ajo.

Image