'J Lo' nuk është normal, ekspozon të pasmet super seksi

'J Lo' nuk është normal, ekspozon të pasmet super seksi

Showbiz August 18, 2019 - 23:13
FOTO

Më 24 korrik të këtij viti, Jennifer Lopez i ka mbushur plot 50 vjet, mirëpo në bazë të pamjes së saj, duket sikur plakja e ka harruar.

Këngëtarja dhe aktorja e famshme ka një trup për të cilin ia kanë zili edhe koleget e saja që janë dy herë më të reja në moshë. Ndërsa ajo është e vetëdijshme për këtë, prandaj nuk heziton që ta tregojë fizikun e saj.

Kështu ka vepruar edhe përmes një fotografie të publikuar në Instagram, ku ka pozuar me kostum larjeje, ndërsa ka vënë në plan të parë pjesën e pasme.

Ndryshe, ditë më parë, J.Lo e befasoi partnerin e saj, Alex Rodriguez, duke i dhuruar një veturë për ditëlindje në vlerë prej 250.000 dollarësh.

Në këtë mënyrë, ajo ia ktheu favorin, pasi edhe ai i kishte dhuruar veturë për ditëlindjen e 50-të të bukuroshes