Infektuar: 4307
Shëruar: 2095
Vdekur: 94
Norën moti se keni parë më seksi, në fustan të kuq pozon në pozitë tejet provokuese

Norën moti se keni parë më seksi, në fustan të kuq pozon në pozitë tejet provokuese

Showbiz August 18, 2019 - 21:24
FOTO

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Përveç për këngët e saj ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë shumë tërheqëse.

Nora nuk heziton të jetë aktive në rrjete sociale ku shumë shpesh ndan me ndjekësit momente nga jeta e saj private dhe profesionale.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të kuq e të shkurtër, me të cilin ajo zbulon më shumë se që duhet.

Image