Erik Lloshi i jep fund beqarisë, dalin pamje nga dasma

Erik Lloshi i jep fund beqarisë, dalin pamje nga dasma

Showbiz August 18, 2019 - 10:22
Lexoni detajet

Këngëtari i njohur Erik Lloshi, kurorëzoi në martesë dashurinë me partneren e tij Rominën. Çifti po martohen me një dasmë madhështore, me shumë të ftuar, mes tyre edhe personazhe VIP.

Të ftuarit kanë nisur të publikojnë video nga dasma dhe në pamjet e mëposhtme mund të shihni momentin kur Erik dhe Romina hyjnë në sallën e dasmës të kapur për dore.Eriku më parë kishte shkuar ta marrë nusen në shtëpi. Këngëtari është fotografuar me Rominën të veshur nuse, në shtëpinë e saj dhe me familjarët.Në një video tjetër çifti shfaqen duke hipur në makinë teksa familjarët hedhin oriz siç e do zakoni. Ndiqni videon e mëposhtme.

Image

Image

Image

Image

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Erik Lloshi merr nusenë

A post shared by Xing.al (@xing.al) on