'Më fal mami' - Rashel Kolaneci zbulon 'anën më të keqe' të saj

'Më fal mami' - Rashel Kolaneci zbulon 'anën më të keqe' të saj

Showbiz August 15, 2019 - 20:39
Lexoni detajet

Ish velina e Ermal Mamaqit , Rashel Kolaneci është një nga vajzat më të komentuara të shtypit rozë.

Ajo përflitet shumë për format e saj trupore dhe fotot provokative që shpesh herë publikon nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shihet duke bërë qitje në poligon dhe gjuan pa iu dridhur qerpiku.

“Më fal mami, jam një djalë i keq”, shkruan Rasheli krahas videos.