Gjendet e vdekur në pishinë, vajza e miliarderes së njohur

Gjendet e vdekur në pishinë, vajza e miliarderes së njohur

Showbiz gusht 14, 2019 - 17:20
Detajet

Është gjetur e vdekur në pishinë një adoleshente.

Mediat e huaja kanë raportuar se një adoleshente u gjet e vdekur  në një pishinë teksa ishte me pushime në Spanjë, shkruan lajmi.

Siç edhe u raportua, vajza është identifikuar si Josie Clacher dhe është vajza e miliarderes së njohur britanike.

Ajo u gjet e vdekur nga miqtë e saj mëngjesin e së martës.

Policia dhe ambulanca u nisën për në vendngjarje dhe u përpoqën ta rikthenin në jetë, por ishte e pamundur.

Josie është vajza e Rachel Clacher, e cila themeloi “Moneypenny”, i vlerësuar me mbi 100 milion £ vetëm vitin e shkuar.

Image

Image