Edhe nëna e Dua Lipës shfaqet fantastike në bikini nga pushimet me famlijen

Edhe nëna e Dua Lipës shfaqet fantastike në bikini nga pushimet me famlijen

Showbiz gusht 14, 2019 - 16:36
Detajet

Anesa Lipa poston foto në bikini, duket e mrekullueshme.

Familja e Dua Lipës po pushojnë në bregdet, por pa këngëtaren.

E nga këto pushime ata po postojnë vazhdimisht fotografi nga më të bukurat.

Këto ditë nëna e Rita Orës, Vera ka marrë shumë vëmendje duke e ekspozuar me shumë vetëbesim trupin në bikini të ndryshme, dhe këtë po e bën edhe Anesa.

Nëna e Duas është shfaqur në një palë bikini me ngjyrë të zezë, ndërsa duket me linja të mrekullueshme, shkruan Gazeta Express.

Vëmendjen e merr edhe pamja në të cilën ajo pozon, duke dalë në fotografi një panormamë shumë e bukur me detin dhe perëndimin e diellit prapa saj.

Dua ka bërë një postim në Instgarmin e saj, duke treguar se sa shumë po i mundon familja, duke i ardhur keq që ajo nuk po mund t’i shoqërojë në këto pushime.

Image