Dua Lipa dhe modelja Brittany Xavier ngjashmëria mes tyre si binjake

Dua Lipa dhe modelja Brittany Xavier ngjashmëria mes tyre si binjake

Showbiz gusht 13, 2019 - 17:47
Lexoni detajet

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe e dashur për publikun shqiptar dhe jashtë saj, ku këto kohët e fundit ka qenë kryefjala e mediave të ndryshme.

Shumë prej artisteve si vendore ashtu edhe ndërkombëtare i kanë gjetur personat që ngjajnë me to, po ashtu dhe Dua e cila duket kopje e saj dhe bëhet fjalë për modelen Brittany Xavier siç mund ta shikoni më poshtë.

Modelja ka 1.1 milion ndjekës në llogarinë e saj të Instagramit, e cila është shumë aktive dhe në çdo foto që ajo publikon ‘vërshohet’ nga komentet e ndjekësve që e pyesin se a është me të vërtetë Dua Lipa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

exploring beautiful Iceland, wearing @netaporter #jetaporter #thenetset

A post shared by Brittany Xavier (@brittanyxavier) on

 

Image