Oriola ‘tërbon’ meshkujt në rrugë, me tanga në maje të motorit

Oriola ‘tërbon’ meshkujt në rrugë, me tanga në maje të motorit

Showbiz gusht 13, 2019 - 16:44
Detajet

Oriola Marashi është gjithmonë e komentuar nga ndjekësit dhe fansat e saj për shkak të veprimeve joshëse që bën herë pas here.

Nuk kishte si të mos vihej re prezenca e saj në Ibiza të Spanjës, ku modelja po kalon pushimet bashkë me disa miq të saj.

Ajo ka publikuar foto të ndryshme duke treguar luksin e shfrenuar dhe argëtimin e pamatë.

Më shumë vëmëndje tërhoqi videoja e publikuar në Instastory.

Në të Oriola ka hipur në motorr, në mes të rrugës e veshur me tanga.

Ajo shkruan mbi video: Pastaj i vesha se shumë aksidente rrugës”.

Oriola Marashi me tanga mbi motor on Vidnews.