Vajza e prezantueses së njohur ngritë edhe më tutje temperaturat me këto foto

Vajza e prezantueses së njohur ngritë edhe më tutje temperaturat me këto foto

Showbiz gusht 12, 2019 - 09:44
Detajet

Vajza e moderatores së njohur britanike, Elizabeth Hurley, ka postuar disa foto shumë të nxehta në rrjete sociale.

Elizabeth Hurley është 54 vjeçare por njihet si një ndër femrat më atraktive në botë për moshën e saj.

Vajza e saj vetëm 17 vjeçare, Damian, duket se i ka ngjarë shumë.

Ajo tani është modele në fillim të karrierës dhe menjëherë ka filluar të bëjë famë për vete.

Image

 

Image

Image