Tayna na i tregon të pasmet rrumbullake

Tayna na i tregon të pasmet rrumbullake

Showbiz korrik 23, 2019 - 19:30
Detajet

Reperja e njohur Tayna ka publikuar një video shumë provokuese në Instagram.

Ajo shihet duke bërë ushtrime në një palestër dhe në pamje i ka ekspozuar të pasmet e saja bombastike.

Fansat e saj kanë lënë shumë komente në video e re provokative, ndërsa ka pasur më shumë se 300 mijë pëlqime.

Muajin e kaluar reperja ka lansuar këngën e re “Caliente”, një hit veror me shumë skena provokuese