Flaka Krelani ju ndihmon të hapni sytë me këtë imazh nga palestra

Flaka Krelani ju ndihmon të hapni sytë me këtë imazh nga palestra

Showbiz korrik 23, 2019 - 09:19
Lexo Detajet

Flaka Krelani nuk po ia huq ushtrimeve.

Flaka Krelani për momentin është një nga emrat më të përfolur në shoubizin shqiptar një ndër arsyet janë edhe fotot provokuese, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja njihet për format e përkryera trupore.

Ajo ka ndarë një imazh orë më parë nga palestra, dhe të pasmet e saj ‘rrëmbyen’ vëmendjen e ndjekësve.

Ndryshe, muaj më parë Flaka kishte publikuar projektin e fundit muzikor ‘Slay’ këngë kjo që mori pëlqimin e ndjekësve me tu publikuar. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

F L A C K O

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on